Karrier

Gyorsan bővítjük tevékenységünket, és dinamikus csapatunkba olyan személyeket keresünk, akik rendkívül motiváltak és célorientáltak, és akiknek erős az iterációs hajlamuk. Munkatársaink fiatal, innovatív elmékből állnak, és közös küldetésünk, hogy iparágunk vezető globális brókerként tegyük magunkat ismertté.

Ha szívesen hozzájárulna ambiciózus utunkhoz, kérjük, küldje el legfrissebb önéletrajzát a hr@bittraderx.com címre.

Jelenlegi állásajánlataink:

Kockázati és ellenőrzési front office elemző

Egy vezető pénzügyi szolgáltató cég, amelynek irodái világszerte megtalálhatóak, jelenleg további AVP szintű munkatársakat keres a Kockázat és ellenőrzés funkcióba.

Alapvető készségek

  • Képes az összetett kockázati, ellenőrzési és szabályozási kérdések megvitatására és megoldására, valamint az üzleti követelményekre való lefordításra.
  • Magas fokú szervezettség és a részletekre való nagyfokú odafigyelés
  • Kiváló kommunikációs készség, mind írásban, mind szóban
  • Erős többfeladatú munkavégzési és kezdeményező képesség
  • Problémamegoldó, aki képes gyors ütemű, dinamikus környezetben működni és megoldásokat kínálni.
  • Képes befolyásolni és tárgyalni a szervezet minden területén és szintjén.
  • Kiváló projektmenedzsment-képesség és a prioritások felállításának képessége
  • Megoldásközpontúság és gyors tempójú, dinamikus környezetben való működésre való képesség.
  • Megbízható hozzáállás, aki tapasztalattal rendelkezik a változásoknak a megállapított határidőn belüli megvalósításában.
  • Termékszakértelem

Kívánatos

  • Első szintű egyetemen szerzett releváns diploma
  • A folyamatok ismerete operatív és/vagy pénzügyi szempontból előnyös.

Pénzügyi tervezés és elemzés

A pénzügyi tervezés és elemzés (FP&A) a vállalat jövedelmezőségének, likviditásának, fizetőképességének és stabilitásának különböző analitikus jelentéseken keresztül történő értékelését végző kritikus fontosságú részleg. Az FP&A részleg a stratégiai, operatív és taktikai döntések meghozatalához szükséges információkkal segíti a vezetést.

Főbb feladatok:

  • Gyűjtse, modellezze, elemezze, készítse el és foglalja össze a vállalat havi, negyedéves és éves előrejelzéséhez szükséges információkat.
  • Elkészíti, elemzi a vállalat funkcionális és ágazati szintű P&L-jét.
  • Vezeti az éves költségvetési és stratégiai tervezési folyamatot és jelentéstételt.
  • A tényleges teljesítmény összehasonlítása a költségvetéssel és mélyreható eltéréselemzés készítése a vezetés számára.
  • Időszerű és pontos vezetői pénzügyi jelentéstétel.
  • A pénzügyi eredmények elemzésének vezetése az eredménykimutatás, a mérleg és a pénzforgalom tekintetében.
  • Biztosítja a kulcsfontosságú üzleti tényezők, például a hozam, a költségek, a termékösszetétel stb. hatékony megértését, elemzését és jelentését, és koordinálja a kapcsolódó tevékenységeket.
  • A tervezési folyamat pénzügyi támogatásának minden szempontból történő biztosítása.
  • Üzleti támogatás nyújtása az egyes üzletágak vezetőivel és azok csapatával való záró munkával.
  • A folyamatok javításának és a projekteknek a meghatározása szerint történő ösztönzése.
  • Információk és bizonyítékok gyűjtése a vezetőség döntéshozatalához.
  • Rendszeres vezetői jelentéstétel, a jelentéstételi dokumentáció frissítése és a vezetői felülvizsgálatok szükség szerint.

Képzettség:

  • CA/ MBA
  • 7-10 év releváns, a képesítés megszerzése utáni munkatapasztalat.
  • Erős kommunikációs és interperszonális készségek.
  • Képes együttműködni és együttműködni a szervezet vezető munkatársaival.
  • Elkötelezettség a kiemelkedő teljesítmény iránt.
  • Képesség a prioritások kiegyensúlyozására és a munka hatékony megszervezésére a határidők betartása érdekében.

Tapasztalat, tudás és készségek

  • Okleveles könyvvizsgáló
  • Erős tudományos háttér
  • Magasan fejlett kommunikációs készség és nemzetközi környezetben való működésben szerzett tapasztalat, lehetőleg egy nemzetközi vállalatnál szerzett tapasztalat.
  • Önmotivált, érett hozzáállással. Képes önállóan, professzionális módon dolgozni és magas szintű integritást tanúsítani.
  • Képes a meglévő folyamatok megkérdőjelezésére és megkérdőjelezésére a jelentéstételi hatékonyság és a fejlesztések megteremtése érdekében.
  • Nemzetközi kitekintés. Képes megbirkózni a világszerte különböző irodákban dolgozó munkatársakkal való együttműködéssel.
  • Elszántság és elszántság az összetett, üzleti alapú tranzakciók megértésére és a megfelelő számviteli standardoknak megfelelő, pontos jelentés készítésére.
  • Közepes/haladó szintű Excel-ismeretek és hajlandóság a technológia használatára a napi feladatok elvégzése/javítása érdekében.
  • Csapatjátékos, aki lelkesen áll hozzá az új kihívásokhoz.
  • Erős kommunikációs készség. Kényelmes, rutinszerű kapcsolattartás a nem könyvelő munkatársakkal minden szinten.

Kulcsfeladatok

  • Hó végi könyvzárás
  • Hó végi elhatárolások, amortizáció, értékcsökkenés stb. felülvizsgálata és biztosítása.
  • A vállalat teljes általános költségeinek mélyreható elemzése
  • Havi jelentéstétel az osztálytulajdonosoknak és eltéréselemzés a költségvetéshez képest
  • Költségvetések és előrejelzések készítése
  • A mérleg felülvizsgálata és a szükséges naplóbejegyzések elvégzése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal és a könyvvizsgálati kérdések megoldása

Tudás, készségek és képességek

  • * Kötelező
  • Angolul beszélő, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.
  • Diplomával vagy azzal egyenértékű végzettséggel és magas szintű számolási készséggel.
  • Kiváló pontosság és figyelem a részletekre.
  • Képes megbirkózni a nagy nyomás alatt álló és igényes környezetben, és képes nagy mennyiségű munkát kezelni.
  • ** Kívánatos
  • Excel- és adatbázis-ismeretek.
  • A pénzügyi ellenőrzések megértése.
  • Könyvelési / alapvető számviteli tapasztalat.

Kulcskapcsolatok

  • Csoportos bérszámfejtés
  • Számlák, fizetési kötelezettségek
  • Osztályvezetők